Nowości technologiczne Telefony komórkowe Urządzenia przenośne VoIP Wi-Fi

Calisto Pro Home Phone Stacjonarny, komórka i VOIP w jednym

Firma Plantronics ma w swojej ofercie nowe urządzenie, które ma wspomóc telefonowanie w domu lub małym biurze. Calisto Pro Home Phone jest telefonem, który umożliwia

Firma Plantronics ma w swojej ofercie nowe urządzenie, które ma wspomóc telefonowanie w domu lub małym biurze. Calisto Pro Home Phone jest telefonem, który umożliwia rozmowy poprzez sieć komórkową, stacjonarną i VOIP.

Produkt wyposażony jest w zestaw słuchawkowy z modułem Bluetooth, który pozwala na swobodne przemieszczanie się podczas rozmowy. Słuchawka wykorzystuje szyfrowaną technologię, dedykowaną do rozmów głosowych DECT 6.0, co ma skutkować dobrą jakością dźwięku i jednocześnie zapobiegać interferencjom z sieci WiFi lub innych zakłóceń. Zasięg urządzenia od bazy to około 90 metrów.

Calisto Pro Home Phone Stacjonarny, komórka i VOIP w jednym
Dla tych, którzy nie lubią rozmawiać za pomocą zestawu słuchawkowego, urządzenie dysponuje także standardową słuchawką telefoniczną. Do telefonu można przetransferować do 200 kontaktów z Outlooka i każdemu przypisać do 3 numerów. Wybór rodzaju telefonii odbywa się przy pomocy tylko jednego przycisku. Aby korzystać z rozmów VOIP, Calisto Pro należy podłączyć do komputera poprzez złącze USB.

Urządzenie będzie w sprzedaży we wrześniu tego roku w cenie 280$.

Źródło: I4U

A to już wiesz?  Technologia GSM ma 20 lat

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy