Wiadomości branżowe

NEC Display Solutions wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele

NEC Display Solutions wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele opcjonalnych komputerów Single Board Computer do integracji z monitorami wielkoformatowymi NEC. Komputery dostępne są z

NEC Display Solutions wprowadza do swojej oferty dwa nowe modele opcjonalnych komputerów Single Board Computer do integracji z monitorami wielkoformatowymi NEC. Komputery dostępne są z procesorem Intel Core i5 2.4GHz oraz z Intel Celeron 1.86GHz oraz są zgodne z nowym standardem gniazda opcji Intel Open Pluggable Specification.

Niedawno wprowadzone do sprzedaży projektory NEC z serii PX oraz monitory wielkoformatowe NEC dysponujące gniazdem opcji kompatybilnym z OPS gwarantują swobodę przy tworzeniu kreatywnych instalacji, szczególnie w sytuacjach, w których zewnętrzne urządzenia zajmowałyby zbyt wiele miejsca. Otwarty standard OPS ułatwia zadanie producentom odtwarzaczy i innych źródeł sygnału przystosowanych do integracji z monitorem wielkoformatowym. Jednocześnie oferuje użytkownikowi końcowemu większy wybór rozwiązań.

Komputery kompatybilne z nowym gniazdem STv2 to pierwsze akcesoria NEC, zgodne ze standardem Intel OPS, który jest wspierany przez firmę NEC oraz liderów rynku Digital Signage, włącznie z Microsoftem i Taiwan Digital Signage Special Interest Group.

Nowe modele mini-komputerów NEC wyposażono w: procesor Intel Core i5 2.4GHz lub Intel Celeron 1.86GHz, zintegrowany układ grafiki, 4GB pamięci RAM DDR3 oraz dysk twardy o pojemności 320GB. Komputery pracują na systemie operacyjnym Windows Embedded Standard 7.

Monitory NEC z serii X, P oraz V, z gniazdem rozszerzeń STv2 obsługują nowe akcesoria, dając użytkownikom większą swobodę zastosowań i wyróżniają się nowoczesnym, profesjonalnym wyglądem dzięki ukryciu wszystkich kabli wewnątrz obudowy. Mniejszy format umożliwia zastosowanie kart nawet w monitorach z bardzo płytką obudowa, takich jak najnowsze X461S i X551S.

Ponadto dzięki funkcjom takim jak Intel vPro Technology administratorzy IT są w stanie zdalnie przeprowadzać testy diagnostyczne, instalować uaktualnienia, a także oglądać i zarządzać wyświetlanym kontentem.

Jako pierwszy powszechny standard w branży Digital Signage, OPS ułatwia tworzenie nowoczesnych, elastycznych instalacji DS, a ponadto umożliwia stosowanie w nich doskonale wyglądających monitorów z płytszą obudową. Podobnie, dzięki OPS używanie naszych projektorów instalacyjnych obecnie wymaga mniejszej przestrzeni. – powiedział Thorsten Prsybyl, Product Line Manager Public Displays w NEC Display Solutions Europe.

A to już wiesz?  Jak łatwo ochronić siebie i najbliższych przed zatruciem tlenkiem węgla?

Instalowanie urządzeń Digital Signage opartych na architekturze firmy Intel pozwoli na tworzenie skalowalnych sieci DS, które będą łatwe do utrzymania i rozbudowy, dzięki czemu spadnie wskaźnik TCO ? powiedział Jose Avalos, Director of Retail and Digital Signage w Intel Corporation.

Wprowadzenie na rynek pierwszych produktów NEC Display Solutions, zgodnych z OPS, jest kolejnym krokiem w kierunku standaryzacji rynku Digital Signage.

Opcjonalne komputery NEC kompatybilne z gniazdem STv2 są już dostępne na rynku.

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA, podzielonym na pięć regionów sprzedaży: Europę Północną, Europę Zachodnią i Południową, Europę Środkową, Wspólnotę Niepodległych Państw wraz z Rosją oraz Europę Wschodnią i Południowo-Wschodnią wraz z Bliskim Wschodem i Afryką. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Dyrektorem zarządzającym europejskiej centrali jest Bernd Eberhardt.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec-display-solutions.pl

Dołącz do nas na Facebooku, YouTube, Twitterze i LinkedIn.

NEC Corporation jest liderem w integracji technologii IT oraz technologii sieciowych, z których korzystają konsumenci i korporacje z całego świata. Dostarczając unikalną kombinację produktów i usług, łączącą doświadczenie z zaawansowana technologią i zasobami globalnymi firma odpowiada na najbardziej złożone, specjalistyczne i zmieniające się potrzeby klientów. Ponad 100-letnie doświadczenie NEC Corporation w tworzeniu innowacyjnych technologii wspomaga konsumentów, rozwój przedsiębiorstw i społeczności.

A to już wiesz?  Why There is So Much Junk Mail

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.nec.com

Znak NEC jest prawnie chronionym znakiem towarowym firmy NEC Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie nazwy sprzętu i oprogramowania są nazwami własnymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi odpowiednich producentów. ? 2011 NEC Corporation.

Źródło: NEC Display Solutions

http://www.4press.pl/index.php?p=12298

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy