Wiadomości branżowe

Zamień swój stary firewall na ZyWALL USG Firewall Series

ZyXEL, wiodący sprzedawca rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, wprowadził promocję dla sprzedawców. Kampania łączy w sobie rabaty do 25% przy zakupie bramy zabezpieczającej ZyXEL ZyWALL USG (Unified Security Gateway) oraz wymianę

ZyXEL, wiodący sprzedawca rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, wprowadził promocję dla sprzedawców. Kampania łączy w sobie rabaty do 25% przy zakupie bramy zabezpieczającej ZyXEL ZyWALL USG (Unified Security Gateway) oraz wymianę starej bramy. Akcja potrwa do 31 marca 2010. Poprzez ten program ZyXEL zapewnia łatwe przejście od stosowanej dotychczas bramy zabezpieczającej do wysokiej wydajności produktu z rodziny ZyWALL USG.
 
W tym roku ZyXEL obchodzi dwudziestą rocznicę działalności na rynku sprzętu sieciowego. Hasło „Połączenie z przyszłością” podkreśla determinację firmy ZyXEL w dążeniu do tworzenia innowacyjnych rozwiązań sieciowych, spełniających wysokie wymogi bezpieczeństwa. Właśnie w tym kontekście Zyxel wprowadził program zamiany narzędzi bezpieczeństwa, co przygotuje sieci firm do działania w przyszłości poprzez zapewnienie kompletnego rozwiązania.
 
Głównym wyzwaniem, które napotykają dziś specjaliści od bezpieczeństwa informacji i informatycy, bez względu na rozmiar przedsiębiorstwa, jest ochrona sieci w obliczu złożonych i nieustających zagrożeń. Procesowi temu towarzyszy presja obniżania kosztów, zwiększania wydajności pracowników i nie inwestowania w pojedyncze produkty. Środowisko bezpieczeństwa ma być łatwe do zarządzania i kontroli.
 
Seria ZyWALL USG dostarcza wysokiej klasy rozwiązania bezpieczeństwa, które pozwolą firmom na zaopatrzenie swoich sieci w najnowszą, innowacyjną technologię w atrakcyjnej cenie. Promocja wymiany zawiera rabat do 25%, w zależności od modelu, który wybierze reseller rezygnując ze starej bramy zabezpieczającej. Oferta obejmuje pakiet zabezpieczeń UTM: roczną licencję na usługi takie jak Kaspersky Antivirus, roczną ochronę IDP (Intrusion Detection & Prevention – wykrywanie i zapobieganie wrogim ingerencjom) oraz filtrowanie zawartości przez rok.

Aby przystąpić do programu wymiany reseller powinien zarejestrować się on-line, wypełnić formularz promocyjny i podpisać certyfikat COD (Certification of destruction) dla spełniającej warunki promocji starej bramy zabezpieczającej. Ten prosty proces zapewnia szybkie przejście na urządzenia nowej generacji ZyWALL USG.

A to już wiesz?  ZyXEL razem z SGT S.A

Więcej na : www.zyxel.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy