Wiadomości branżowe

ZyXEL prezentuje nowy extender WiFi ? WRE2205

ZyXEL przedstawia WRE2205 Wireless N300 Range Extender, najnowszy wzmacniacz sygnału WiFi dla użytkowników domowych. Wystarczy umieścić urządzenie w gniazdku elektrycznym, aby rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej i cieszyć się stabilnym

ZyXEL przedstawia WRE2205 Wireless N300 Range Extender, najnowszy wzmacniacz sygnału WiFi dla użytkowników domowych. Wystarczy umieścić urządzenie w gniazdku elektrycznym, aby rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej i cieszyć się stabilnym połączeniem internetowym w każdym miejscu w domu.

Kompatybilny ze standardami WiFi 802.11b/g/n, najnowszy wzmacniacz ZyXEL WRE2205 Wireless N300 Range Extender został zaprojektowany w celu zwiększania wydajności sieci bezprzewodowej. WRE2205 jednocześnie odbiera i wysyła dane z prędkością 300Mbps. Poprzez płynne rozszerzanie zasięgu użytkownicy mogą korzystać ze strumieni wideo, grać w sieci oraz przeglądać strony internetowe na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony, tablety i laptopy ? w dowolnym miejscu w domu.

Kompaktowy design umożliwia dyskretną instalację urządzenia. Asystent konfiguracji oraz przycisk Wi-Fi Protected Setup (WPS) umożliwia szybką aktywację i natychmiastowe połączenie z dowolnym nadajnikiem sieci bezprzewodowej. Wskaźnik sygnału LED na panelu urządzenia ułatwia prostą identyfikację optymalnego położenia, które zapewnia najlepszy zasięg WiFi. ZyXEL WRE2205 jest rozwiązaniem redukującym zbędne połączenia kablowe.

Z myślą o środowisku firma ZyXEL umożliwia użytkownikom domowym zmniejszanie poboru energii dzięki kilku przydatnym funkcjom. Wbudowany przełącznik umożliwia wyłączanie urządzenia, gdy nie jest używane. Wpływa to korzystnie na obniżenie kosztów użytkowania oraz redukuje pobór energii elektrycznej.

Więcej informacji o wzmacniaczu sygnału bezprzewodowego WRE2205 Wireless N300, który umożliwia dostarczanie Internetu w każdym miejscu w domu, znajduje się na stronie www.zyxel.pl. Produkt można nabyć za pośrednictwem: AB, Action, eD'system oraz RRC. Sugerowana cena netto dla użytkownika końcowego wynosi 35 EUR (ok. 147 zł).

###

Informacje o ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy